Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Domain
be: Дамен

en: Machine name
be: Машынная назва
