Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
