Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Search
fi: Etsi

en: group
fi: ryhmä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
