Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Domain
gl: Dominio

en: Machine name
gl: Nome de sistema
