Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: Categories
hr: Kategorije

en: Search
hr: Pretraga

en: Domain
hr: Domena

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
