Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
