Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Group
id: Grup

en: Categories
id: Kategori

en: Search
id: Pencarian

en: group
id: grup

en: Machine name
id: Nama mesin
