Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: Categories
it: Categorie

en: Search
it: Cerca

en: Domain
it: Dominio

en: group
it: gruppo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
