Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Search
ja: 検索

en: Domain
ja: ドメイン

en: group
ja: グループ

en: Machine name
ja: システム内部名称
