Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
