Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Search
ka: ძიება

en: Domain
ka: დომენი
