Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Domain
ku: دۆمەین
