Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Domain
lv: Domēns

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
