Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: Domain
nl: Domein

en: group
nl: groep

en: Machine name
nl: Systeemnaam
