Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: group
nn: gruppe

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
