Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Categories
oc: Categorias

en: Search
oc: Recercar

en: Domain
oc: Domeni

en: Machine name
oc: Nom sistèma
