Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Domain
pl: Domena

en: group
pl: grupa

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
