Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: Categories
ru: Категории

en: Search
ru: Поиск

en: Domain
ru: Домен

en: group
ru: группа

en: Machine name
ru: Машинное имя
