Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Categories
sk: Kategórie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Domain
sk: Doména

en: group
sk: skupina

en: Machine name
sk: Strojový názov
