Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: Domain
sl: Domena

en: Machine name
sl: Strojno ime
