Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Categories
sv: Kategorier

en: Search
sv: Sök

en: Domain
sv: Domän

en: group
sv: grupp

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
