Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
