Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Domain
th: โดเมน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
