Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Search
tr: Ara

en: Domain
tr: Etki alanı

en: group
tr: grup

en: Machine name
tr: Makine adı
