Project Browser Gitlab (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Group
vi: Nhóm

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Domain
vi: Miền

en: group
vi: nhóm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
