projects (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (53 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Article
jv: Artikel

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Image
jv: Gambar

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Picture
jv: Gambar

en: Created
jv: Digawé

en: Exclude
jv: Kejābā

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Medium
jv: Sedheng

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: User login
jv: Login panganggo

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Tasks
jv: Préntah

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Dates
jv: Tanggal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Asc
jv: Urut Maju
