projects (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (42 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Article
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: On
mr: वर

en: Project type
mr: प्रकल्पाचे प्रकार

en: Resources
mr: संसाधने

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Picture
mr: चित्र

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Filter
mr: गाळणी

en: Owner
mr: मालक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Basic page
mr: साधे पान
