projects (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Picture
ne: तस्विर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: Narrow
ne: साघुरो
