projects (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (96 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Resources
ca: Recursos

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Issue
ca: Edició

en: Picture
ca: Imatge

en: Created
ca: Creat

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Owner
ca: Propietari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Class
ca: Classe

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Transition
ca: Transició

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Changed
ca: Canviat

en: Due date
ca: Data de venciment

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tasks
ca: Tasques

en: Administrator
ca: Administrador

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: Organization
ca: Organització

en: No name
ca: Sense nom

en: Progress status
ca: Estat de la progressió

en: Create @name
ca: Crea @name

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Resource
ca: Recurs

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Master
ca: Mestre

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: -- Any --
ca: -- Qualsevol --

en: Combine fields filter
ca: Combina camps en un filtre

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ca: Introduïu una llista separada per comes. Per exemple: Amsterdam, Ciutat de Mèxic, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ca: No hi ha encara cap @entity_type. @add_link
