projects (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (92 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Article
et: Artikkel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Project type
et: Projekti tüüp

en: Resources
et: Ressursid

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Picture
et: Pilt

en: Created
et: Loodud

en: Exclude
et: Jäta välja

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Medium
et: Keskmine

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: User login
et: Sisenemine

en: Class
et: Klass

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Transition
et: Olekusiire

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Add project
et: Lisa projekt

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Administrator
et: Haldur

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Dates
et: Kuupäevad

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Resource
et: Ressurss

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Narrow
et: Kitsas

en: There is no @entity_type yet. @add_link
et: Ühtegi @entity_type pole loodud veel. @add_link
