projects (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (76 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Image
gl: Imaxe

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Issues
gl: Incidencias

en: Issue
gl: Incidencia

en: Picture
gl: Imaxe

en: Created
gl: Creado

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Medium
gl: Medio

en: Owner
gl: Propietario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Class
gl: Clase

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Administrator
gl: Administrador

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: No name
gl: Sen nome

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Dates
gl: Datas

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
