projects (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (85 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Resources
lv: Resursi

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Image
lv: Attēls

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Picture
lv: Attēls

en: Created
lv: Izveidots

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Medium
lv: Vidējs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Transition
lv: Pāreja

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Administrator
lv: Administrators

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Dates
lv: Datumi

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

en: There is no @entity_type yet. @add_link
lv: Vēl nav neviena @entity_type. @add_link
