projects (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (100 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Project type
pl: Typ projektu

en: Resources
pl: Zasoby

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Image
pl: Obraz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Picture
pl: Obraz

en: Created
pl: Utworzono

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Medium
pl: Średnie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Class
pl: Klasa

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Transition
pl: Przejście

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Add project
pl: Dodaj projekt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tasks
pl: Zadania

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: Organization
pl: Organizacja

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Dates
pl: Daty

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Resource
pl: Zasób

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Wide
pl: Szeroki

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: -- Any --
pl: -- Dowolne --

en: Combine fields filter
pl: Filtr połączonych pól

en: Administer task types
pl: Administracja typy zadań

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: There is no @entity_type yet. @add_link
pl: W tej chwili brak zawartości typu @entity_type. @add_link
