projects (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Number
sk: Číslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Picture
sk: Obrázok

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Medium
sk: Stredná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Class
sk: Trieda

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Administrator
sk: Administrátor

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: Organization
sk: Firma

en: No name
sk: Bez názvu

en: Progress status
sk: Stav vývoja

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Dates
sk: Dátumy

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky
