Projects Browser (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: All
cs: Vše

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Browse
cs: Procházet

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Installed
cs: Nainstalováno
