Projects Browser (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: All
ja: すべて

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Browse
ja: ブラウズ

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Installed
ja: インストール済み
