Projects Browser (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: All
ar: الكل

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Installed
ar: مثبت
