Projects Browser (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: All
ca: Tot

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Browse
ca: Navega

en: Browser
ca: Navegador

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Installed
ca: Instal·lat
