Projects Browser (1.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Browse projects
de: Projekte durchsuchen

en: All
de: Alle

en: Order
de: Reihenfolge

en: Sort by
de: Sortierung

en: Browse
de: Durchsuchen

en: Browser
de: Internet-Browser

en: No results found.
de: Keine Ergebnisse gefunden.

en: Installed
de: Installiert

en: Recommended
de: Empfohlen

en: Development status
de: Stand der Entwicklung

en:  of
de:  von

en: Project Browser
de: Projekt-Browser

en: Maintenance status
de: Wartungsstatus
