Projects Browser (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: All
el: Όλες

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
