Projects Browser (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Browse projects
es: Explorar proyectos

en: All
es: Todo(s)

en: Order
es: Pedido

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Browse
es: Explorar

en: Browser
es: Navegador

en: No results found.
es: No se han encontrado resultados.

en: Installed
es: Instalado

en: Recommended
es: Recomendado
