Projects Browser (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Browse projects
fi: Selaa projekteja

en: All
fi: Kaikki

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Browse
fi: Selaa

en: Browser
fi: Selain

en: Installed
fi: Asennettu
