Projects Browser (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Browse projects
fr: Parcourir les projets

en: All
fr: Tout

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Browse
fr: Parcourir

en: Browser
fr: Navigateur

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: Installed
fr: Installé

en: Recommended
fr: Recommandé

en:  of
fr:  de
