Projects Browser (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Browse projects
hi: परियोजनाओं को ब्राउज़ करें

en: All
hi: सभी

en: Order
hi: क्रम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Installed
hi: संस्थापित
