Projects Browser (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: All
hr: Svi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Browser
hr: Preglednik

en: Installed
hr: Instaliran
