Projects Browser (1.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Browse projects
hu: Projektek böngészése

en: All
hu: Mind

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Browse
hu: Böngészés

en: Browser
hu: Böngésző

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Installed
hu: Telepített

en: Recommended
hu: Ajánlott
