Projects Browser (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: All
lt: Visi

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Installed
lt: Įdiegta
