Projects Browser (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: All
lv: Visi

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Installed
lv: Instalēts
