Projects Browser (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Browse projects
nl: Blader door projecten

en: All
nl: Alle

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Browse
nl: Bladeren

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Recommended
nl: Aangeraden
