Projects Browser (1.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: All
oc: Tot

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Browse
oc: Percórrer

en: Browser
oc: Navigador

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Installed
oc: Installat
